Czym jest zarządzanie najmem z gwarancją czynszu?

Przebieg współpracy jest bardzo prosty. Podpisujemy z Tobą zwyczajną umowę najmu stając się najemcą lokalu, z jednoczesną możliwością jego dalszego wynajmu. Dzięki temu to na nas spoczywa obowiązek zapewnienia pełnego obłożenia mieszkania przez cały rok.

Oprócz poszukiwania najemców, zajmujemy się również usuwaniem drobnych (i dużych) awarii, doglądaniem stanu mieszkania oraz przyjmowaniem płatności czynszowych. Kiedy my pracujemy, Ty możesz zająć się tym, czym lubisz – otrzymujesz od nas stały, comiesięczny czynsz z najmu bez względu na ewentualne problemy związane z mieszkaniem.

 

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?

  • stały, comiesięczny dochód z najmu
  • brak pustostanów przez cały okres umowy
  • brak problemów z szukaniem najemców, również w okresach wakacyjnych
  • podwyższony i później utrzymywany standard mieszkania, dzięki wykonanemu przez nas remontowi i odświeżeniu
  • spokój oraz więcej wolnego czasu dla siebie

 

W ramach umowy zajmujemy się między innymi:

  • kompleksowym przygotowaniem mieszkania do wynajmu (tzw. home staging)
  • prezentacją lokalu na portalach ogłoszeniowych oraz późniejszą „na żywo”
  • podpisywaniem umów z przyszłymi najemcami
  • regularnym sprawdzaniem stanu technicznego w częściach wspólnych lokalu oraz znajdujących się w nich urządzeń i sprzętów; naprawy w możliwie szybkim terminie

Kim są nasi najemcy?

Osoby mieszkające w naszych mieszkaniach to głównie ludzie młodzi – w przeważającej większości studenci lub absolwenci uczelni wyższych. Mamy świadomość, że zależy Ci przede wszystkim na bezpiecznym najmie, dlatego też każdy najemca posiada zatrudnienie – w przypadku braku umowę podpisujemy z rodzicami lub wymagamy stosownego poręczenia. 

Dbając o odpowiedni stan techniczny lokalu, czystość oraz sprawność wszystkich urządzeń sprawiamy, że nasi najemcy są zadowoleni. Pozytywna atmosfera panująca w mieszkaniu należy do naszych priorytetów.

 

Ile to kosztuje?

Nic! Naszym wynagrodzeniem jest różnica, jaką uzyskujemy z najmu a kwotą, którą otrzymujesz co miesiąc od nas.

 

Twoje mieszkanie wymaga odświeżenia lub gruntownego remontu? Możemy tym się dla Ciebie zająć!

Jeżeli uznamy, że Twoje mieszkanie posiada znaczny potencjał inwestycyjny, dostosujemy Twoje mieszkanie do wymaganych przez nas standardów. Odświeżymy i odmalujemy ściany, wymienimy meble, położymy panele lub płytki w łazience. A wszystko to na nasz koszt.

 

Kim jesteśmy?

Mieszkaniami zarządzają inwestorzy w nieruchomości mieszkalne oraz zarządcy z wieloletnim doświadczeniem, posiadający również własne lokalu zakupione w celu wynajmu. Zarządzając Twoim mieszkaniem korzystamy z dokładnie tych samych rozwiązań i "trików", które stosujemy przy obsłudze naszych nieruchomości - dbamy o Twoje mieszkanie, jak o nasze własne!

 

 

 

Więcej informacji na nasz temat znajdziesz w zakładce >> O nas